Gelia – wyroby z drewna Biłgoraj

Gelia – wyroby z drewna Biłgoraj

Gelia – wyroby z drewna Biłgoraj.

Jesteśmy lokalną firmą z Biłgoraja, która od ponad 27 lat świadczy usługi z wykorzystaniem drewna. Produkujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości meble z drewna sosnowego. Gelia – wyroby z drewna Biłgoraj to przede wszystkim jakość, sumienność oraz dbałość o szczegóły. Nieustannie staramy się, aby każdy Klient mógł otrzymać produkt najwyższej jakości, który długo będzie cieszył swoim wyglądem, właściwościami użytkowania a także odpowiednim poziomem wykończenia.

Oferta w Gelia.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Sosna – właściwości

Jak już wspomnieliśmy, nasze wyroby wytwarzane są z wysokiej jakości drewna sosnowego. 80-120 lat to najlepszy wiek dla tego gatunku drzew aby poddać ich obróbce. Drewno w tym przedziale wiekowym jest miękkie, odpowiednio sprężyste o bardzo dobrej wytrzymałości mechanicznej. W firmie Gelia – wyroby z drewna Biłgoraj, kładziemy duży nacisk na zakupywane przez nas drzewo. Przez 27 lat na rynku znaleźliśmy dostawców, którzy odpowiednio spełniają powyższe warunki. Dzięki temu Państwo otrzymują produkty o najwyższej jakości a my możemy odpowiednio je przygotować bez ryzyka mechanicznego uszkodzenia materiału.

Impregnacja wyrobów w Gelia.

Mając na uwadze wygodę i bezproblemową eksploatacje naszych wyrobów, meble są już fabrycznie bejcowane jak również pokryte ochronną warstwą ekologicznych lakierów na bazie wody. Tego typu zabiegi nadają połysku a także w odpowiedni sposób zabezpieczają drewno na długie lata użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyrobów naszej firmy.

Siedziba firmy.

ul. Łubiarska 18
23-400 Biłgoraj

tel: +48 508 195 599

Znajdziecie nas również na:

Facebook-u.