www.gelia.pl
Producent
wyrobów z drewna
Idź do sklepu

Wyłączenie odpowiedzialności

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GELIA" Krzysztof Lipowski dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: lp.aileg@ofni.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GELIA" Krzysztof Lipowski za pośrednictwem tej witryny, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GELIA" Krzysztof Lipowski nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GELIA" Krzysztof Lipowski.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GELIA" Krzysztof Lipowski, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

Formularz kontaktowy

Aby się z nami skontaktować, wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy. 
Odpowiemy na niego najszybciej jak to możliwe.